تا بعدی

تدریس دانشگاه ها در متاورس ملی چگونه است| متارنگ

1 بازدید· 09/30/23
marziehalizadeh
marziehalizadeh
مشترک
0

⁣سلام دوستان مرضیه ثاقب علیزاده هستم در این بخش از ویدیوها قراره به سوالاتی که شما عزیزان در انجمن متاورس ایران مطرح کردید پاسخ بدیم .

برای مشاهده محتوای متنی این ویدیو به لینک زیر مراجعه نمایید
https://rgb.irpsc.com/training....s/aq/teaching-and-le

سوالی که قراره امروز به آن بپردازیم تدریس دانشگاه ها در متاورس رنگ چگونه است ؟
در پاسخ به این سوال خدمت شما عزیزان باید عرض کنم که برای شروع تدریس دانشگاه ها و موسسات و آموزشگاها شما باید VOD با کاربری آموزشی تهیه کنید . VOD هایی با کاربری آموزشی در متاورس رنگ به رنگ آبی نمایش داده میشوند و شما باید در متاورس رنگ ثبت نام کنید یک VOD آموزشی که به رنگ آبی نمایش داده میشه رو خریداری کنید.

بعد از اون باید یک سازه ای رو بر روی VOD خودتون قرار بدید خب سازه ها در متاورس رنگ به دو صورت ارائه میشوند یکی سازه های پیش فرض ما هستن که متناسب با متراژ VOD خودتون سازتون رو انتخاب کنید و یکی هم سازه های سفارشی سازی شده هستن که حالا اگر طرح و ایده رو خودتون داشتید خودتون طراحی کنید و اگر خواستید به طراحان متاورس رنگ بدید تا براتون طراحی کنن و در اختیارتون قرار بدن . برای قرار گرفتن سازه بر روی VOD یک بازه زمانی باید سپری بشه بعد از اینکه بازه زمانی سپری شد شما میتونید دانشگاه،آموزشگاه و مدارس خودتون رو تاسیس کنید, بعد از اینکه آموزشگاه خودتون دانشگاه خودتون رو تاسیس کردین باید جذب نیرو کنید جذب نیروی مدرس حالا اگه خودتون مدرس بودید که چه بهتر اگر نبودید جذب نیرو باید بکنید تبلیغات میگیرید از سایر شهروندان کمک میخوایید که اگه کسی رو میشناسن که در زمینه ای که شما میخوایید آموزش بدید آموزش میدن رو به شما معرفی کنن و شروع به کار کنن .

موضوعات پاسخ داده شده در این ویدیو به شرح زیر است :
00:00 مقدمه
00:21 تدریس دانشگاه ها در متاورس رنگ چگونه است ؟
06:30 شیوه های آموزشی به کار رفته در دانشگاه های شهر مجازی ایران چه تفاوتی با با دانشگاه های دنیای حقیقی دارد ؟
07:00 آیا در نظام آموزشی دانشگاه های شهر مجازی ایران تغییرات اساسی صورت گرفته است ؟ و این نظام آموزشی جدید آیا خاص دنیای متاورس رنگ می باشد ؟
07:32 برای تدریس در دانشگاه های شهر مجازی ایران از چه اساتیدی بهره گرفته شده است ؟ و سطح این اساتید در چه جایگاه و لول آموزشی قرار دار

نمایش بیشتر

 0 نظر sort   مرتب سازی بر اساس


تا بعدی