تا بعدی

بهترین رنگ در متاورس چیست؟

1 بازدید· 10/16/23
marziehalizadeh
marziehalizadeh
مشترک
0

سلام دوستان مرضیه ثاقب علیزاده هستم در این بخش از ویدیو ها قرار اس به سوالاتی که در انجمن متاورس ایران مطرح کرده اید پاسخ بدهم.
سوالی که امروز قرار است به آن بپردازیم :
بهترین رنگ در متاورس رنگ چیست؟
در پاسخ به این شوال باید خدمت شما عزیزان عرض کنم که داخل دنیای موازی متاورس رنگ نمیتوان گفت که بهترین رنگ یک رنگ شاخص هستش چرا که هر رنگی از یک ارزش گذاری ای برخوردار هستش و متناسب با آن ارزشش می توانیم بگوییم آن رنگ بهترین رنگ است. به طور مثال VOD هایی که به رنگ زرد نمایش داده می شوند VOD های مسکونی ما هستند. خب این VOD ها از اهمیت زیادی برخوردارند چرا که اولا یک خانه ای هستش که شما می توانید دیتا و اطلاعات خودتان را داخلش نگهداری کنید و یا می توانید سلسله ی خانوادگی داخل این VOD های مسکونی تهیه کنید. خب شما زمانی که سلسله ی خانوادگی می آورید داخل این VOD مسکونی تهیه می کنید واحد رضایتتان افزایش پیدا می کند و همچنین پاداش های زیادی را کسب می کنید و همینطور اتحاد هایی هم که شما می توانید تاسیس بکنید حالا آن اتحاد می تواند اتحاد کاری باشد یا اتحاد دوستانه باشد اینها داخل VOD های مسکونی صورت می گیرد. خب باهمدیگر وارد دنیای موازی متاورس رنگ بشویم تا در آنجا به شما VOD هارا توضیح بدهم و کاربرد هر VOD را آموزش بدهم. خب برای ورود به متاورس رنگ https://rgb.irpsc.com/metaverse را وارد می کنیم با کلیک بر روی دکمه ی ورود وارد دنیای موازی متاورس رنگ می شویم
00:20 بهترین رنگ در متاورس رنگ چیست؟
03:54 درجه ی اهمیت یک رنگ در پروژه ی متاورس رنگ چگونه تعیین می شود و دلیل و فلسفه ی این اهمیت چیست؟
05:39 برای برخورداری از رنگ های به خصوص که از درجه ی اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند، چه شرایط و امتیازی لازم است تا کاربر داشته باشد؟
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
شرکت تعاونی زنجیره تامین بهشت پیشرو در خدمت رسانی به جامعه ایرانی
لیستی از سامانه های تحت پوشش :
سامانه پرسش و پاسخ : https://faq.irpsc.com
سامانه فروشگاه ملی : https://shop.irpsc.com
سامانه حیوانات و دامپزشکان : https://animal.irpsc.com
سامانه مدل های سه بعدی متا : https://3d.irpsc.com
سامانه اخبار متا : https://meta.irpsc.com

نمایش بیشتر

 0 نظر sort   مرتب سازی بر اساس


تا بعدی