تا بعدی

جست و جو میان شهروندان در متاورس چگونه است؟

2 بازدید· 10/16/23
marziehalizadeh
marziehalizadeh
مشترک
0

⁣سلام دوستان مرضیه ثاقب علیزاده هستم در این بخش از ویدیو ها قرار است به سوالاتی که شما عزیزان در انجمن متاورس ایران مطرح کردید پاسخ بدهیم.
سوالی که امروز قرار است به آن بپردازیم :
جست و جو میان شهروندان در متاورس رنگ چگونه است؟
در پاسخ به این سوال خدمت شما عزیزان باید عرض کنم که در دنیای موازی متاورس رنگ بستری فراهم شده که افراد بتوانند باهم تعامل داشته باشند،فعالیت کنند و به کارهای گروهی بپردازند. خب کارهای گروهی شان مثل اتحاد هستش که زمانی یک اتحادی ایجاد می کنید می توانید داخل آن اتحاد شروع به فعالیت کنید حالا اگر اتحادتان اتحاد کاری باشد می توانید در آن پروژه ای را تحویل بگیرید آن را گروهی انجام بدهید و تحویل کارفرما بدهید خب این می شود کار گروهی ولی سیستم متاورس رنگ مانند سایر پلتفرم ها این یک قابلیتی هم دارد و قابلیت هم این هستش که می توانید شما شهروندی را که بهش علاقه مندید و دوستتان است فامیلتان است می توانید آن را فالو کنید دنبالش کنید و خب اینطوری راحت تر می توانید اطلاعات و دیتای این شهروند را مشاهده کنید خیلی راحت می توانید با این شهروند تعامل داشته باشید.
00:21 جست و جو میان شهروندان در متاورس رنگ چگونه است؟
برای یافتن شهروندان در دنیای موازی متاورس رنگ از چه روش هایی می توان جست و جو نمود؟
برای یافتن شهروندان در دنیای موازی متاورس رنگ از چه روش هایی می توان جست و جو نمود؟
08:34 یافتن شهروندان بر اساس تصویر آیا در متاورس رنگ امکان پذیر می باشد؟
09:00 دسترسی به اطلاعات شخصی شهروندان برای جست و جو و یافتن شهروند مورد نظر برای چه کسانی در دنیای چند جهانی متاورس رنگ امکان پذیر می باشد؟
10:04 داشتن شناسه ی شهروندی در دنیای چند جهانی متاورس رنگ چه مزایایی خواهد داشت و چه کمکی برای یافتن شهروندان خواهد نمود؟
سامانه پرسش و پاسخ : https://faq.irpsc.com
سامانه فروشگاه ملی : https://shop.irpsc.com
سامانه حیوانات و دامپزشکان : https://animal.irpsc.com
سامانه مدل های سه بعدی متا : https://3d.irpsc.com

نمایش بیشتر

 0 نظر sort   مرتب سازی بر اساس


تا بعدی