تا بعدی

خرید زمین در شهر مجازی ایرانی چگونه است؟

6 بازدید· 09/30/23
marziehalizadeh
marziehalizadeh
مشترک
0

⁣سلام دوستان مرضیه ثاقب علیزاده هستم. در این بخش از ویدیو ها قراره به سوالاتی که شما عزیزان در انجمن متاورس ایران مطرح کردید پاسخ بدیم.
برای مشاهده کامل محتوای متنی به لینک زیر مراجعه نمایید:
https://rgb.irpsc.com/trainings/aq/real-estate/64
سوالی که امروز قراره به اون پاسخ بدم :

خرید زمین در شهر مجازی ایران چگونه است؟

در پاسخ به این سوال باید خدمت شما عزیزان بگم که در دنیای موازی متاورس رنگ VOD های زیادی ارائه شدند. این VOD ها هرکدام یک کاربری ای دارد و هر کاربری ای یک رنگی برایش در نظر گرفته شده. به طور مثال VOD هایی که کاربری اونها آموزشی است به رنگ آبی نمایش داده میشود، VOD هایی که کاربری آنها تجاری است به رنگ قرمز و VOD هایی که کاربری آنها مسکونی هستش به رنگ زرد در دنیای موازی متاورس رنگ نمایش داده میشود.

خب شما زمانی که وارد سیستم متاورس رنگ می شوید وقتی به یک آبادی ای که آزاد شده مراجعه می کنید این VOD هارا می توانید مشاهده کنید، که بر اساس رنگ بندیشان متوجه کاربریشان می شوید. خب وقتی کاربری هر VOD ای را دیدید می توانید انتخاب کنید که شما هدفتان از خرید این VOD چیه، خب اگر هدفتان تاسیس سلسله یا اتحاد هست باید یک VOD مسکونی تهیه کنید، اما اگر خب هدفتان درآمد زایی هست یا می خواهید یک محصولی را ارائه کنید به شهروندان باید VOD تجاری تهیه کنید

خب حالا اگر می خواهید شما یک دانشی دارید یک علمی دارید می خواهید این علم خودتان را به سایر شهروندان یاد بدهید و از این طریق کسب درآمد کنید، خب باید VOD آموزشی تهیه کنید. خب همونطور که بهتون گفتم هر VOD رنگی دارد و شما بر اساس این رنگ ها می توانید VOD خودتان را تهیه کنید.
00:00 مقدمه
07:16 برای خرید زمین در شهر مجازی ایران باید چه قوانینی را رعایت کرده ؟ و این قوانین شامل چه مواردی می باشد ؟
07:54 آیا تجارت زمین و خرید و فروش آن در شهر مجازی ایران کاری باصرفه و پرسود می باشد ؟
08:45 تجارت زمین در شهر مجازی ایران تا چه حد می تواند پرسود باشد و این پرسودی در هر گام از فازهای عملیاتی شدن متاورس رنگ و شهر مجازی ایران چگونه است ؟

نمایش بیشتر

 0 نظر sort   مرتب سازی بر اساس


تا بعدی