تا بعدی

ورود به دفتر کار پیش فرض متارنگ چه ویژگی هایی دارد ؟

3 بازدید· 02/16/24
marziehalizadeh
marziehalizadeh
مشترک
0

⁣این محیط که مشاهده می کنید دفترفروش پروژه متاورس رنگ، متاورس ملیه . که دارای یک سری بخش های مختلف و یک سری ویژگیهاست. برای مثال این گزینه این بخش رو مشاهده کنید چه قدر جزئیات تو texture و normal map اونها لحاظ شده یعنی چه قدر کیفیت لحاظ شده و میشه گفت به اکثر موارد دقت شده مثلاً لامپ این شیشه، لوستر و اینجور موارد.
برای ورود به این محیط سه بعدی جذاب به لینک زیر مراجعه نمایید.
https://3drgb.irpsc.com/metaverse/office/OF-602/
این محیط که مشاهده می کنید این دیسک میشه گفت VOD های زمین های مجازی واقع در تنب بزرگ که حدود 6000 پلیگانه که این پلیگانها در تراکم های مختلف و سایزهای مختلف ایجاد شده که می تونید داخل خود پروژه مشاهده کنید. یعنی در همین بخش حدود 6000 شما در نظر بگیرید ضربدر هر کدوم از اینها 4 تا پایین 4 تا بالا ضربدر 8 تا پوینت بکنید ببینید چه قدر دیتا اداره اینجا داره لود میشه. خوب این نقشه های VOD ها یا زمین های موازی در قزوینه که لوکیشن قزوین اینها رو برای عرضه گذاشته.
ما اینجا یک سری ساختمانهای پیش فرض گذاشتیم یعنی عملاً اگر شما بخواید محیطتون رو از ساختمانهای پیش فرض استفاده کنید، الآن نمونه کوچیک شدشه، اگر از ساختمانهای پیش فرض بخواید استفاده کنید این ساختمانها اینها برای آموزشی، اینها برای تجاری، اینها برای اداری و اینها برای مسکونی استفاده میشه. اگر هم بخواید مثل این مجموعه داخل خود متاورس ملی یک محیط اختصاصی داشته باشید براتون هم طرح زده می شه هم سفارشی ساز طرح خودتون. الآن این بخشش خامه چیزی داخلش قرار داده نشده جز یک تعداد صندلی . میریم که بخش های دیگر این محیط رو ببینیم.

نمایش بیشتر

 0 نظر sort   مرتب سازی بر اساس


تا بعدی