تا بعدی

رنگ قرمز در متارنگ چه نقشی دارد ؟

1 بازدید· 09/30/23
marziehalizadeh
marziehalizadeh
مشترک
0

سلام دوستان مرضیه ثاقب علیزاده هستم در این بخش قراره به سوالاتی که شما عزیزان در انجمن متاورس ایران مطرح کردید پاسخ بدیم

برای مشاهده کامل محتوای متنی ویدیو به لینک زیر مراجعه نمایید.
https://rgb.irpsc.com/training....s/aq/metarang-store/

خب سوالی که امروز قراره به اون پاسخ بپردازیم رنگ قرمز در متاورس رنگ چه نقشی دارد؟
در دنیای موازی متاورس رنگ ، رنگ ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستن . هر VOD متناسب با نوع کاربریش براش رنگی در نظر گرفته شده . VOD هایی با کاربری تجاری براش رنگ قرمز در نظرگرفته شده . باهم دیگه وارد دنیای موازی متاورس رنگ بشیم تا بیشتر با VOD های تجاری آشنابشیم .

خب برای ورود به سامانه متاورس رنگ rgb.irpsc.com/metavers رو وارد میکنیم .

با کلیک بر روی دکمه ورود وارد دنیای موازی متاورس رنگ میشیم خب همون طور که مشاهده میکنید داخل دنیای موازی متاورس رنگ VODهایی که به رنگ قرمز نمایش داده شدن VODهای تجاری ما هستن باهم دیگه به روی یکی از این VODها تجاری کلیک میکنیم . در این صفحه ای که باز شد شما اطلاعات VODکه بر روی کلیک کردید رو مشاهده میکنید

توی بخش خصوصیات شما خصوصیات صاحب ملک ، ادرس ، وضعیت ، متراژ، تراکم ، سود ماهانه ، پکیج ساخت و مجوز ساخت رو مشاهده میکنید . در بخش وضعیت شما وضعیت ساختمانی که بر روی آن کلیک کردید رو میتونید مشاهده کنید شما نوشته شده ساختمان تجاری خب به این معنا هستش که این VOD, یک VODتجاری هستش و در ادامه نوشته شده قیمت گذاری شده و این هم به این معنا هستش که این VOD توسط سیستم متاورس رنگ قیمت گذاری شده و شما میتونید این VOD رو تهیه کنید .

در بخش خرید در قسمت قیمت شما یک قیمتی رو اینجا مشاهده میکنید که متناسب با متراژ این VOD براش در نظر گرفته شده این قیمت . در کنار قیمت اسپری ابزار رنگ قرمز رو مشاهده میکنید که به این معنا هستش که برای تهیه این VODاز سیستم متاورس رنگ شما باید ابزار قرمز رو داشته باشید . خب به همون دلیل که بهتون گفتم این یک VODتجاری هستش و VODهای تجاری ما به رنگ قرمز نمایش داده میشن . حالا اگه ابزار رنگ قرمز رو شما داشتید داخل موجودی ابزارتون با کلیک بر روی دکمه خرید میتونید VODخودتون رو تهیه کنید حالا اگه ابزار رنگ قرمز خودتون موجودیش به مقدار لازم نبود باید به فروشگاه متاورس رنگ مراجعه کنید .

نمایش بیشتر

 0 نظر sort   مرتب سازی بر اساس


تا بعدی