تا بعدی

سایت تبلیغات رایگان فروشگاه

26 بازدید· 05/08/22
Adirpsccom
Adirpsccom
مشترک
0

⁣تبلیغات آنلاین در ⁣سایت تبلیغات رایگان فروشگاه فرصت های منحصر به فردی را برای افزایش درآمد شرکت شما ارائه می دهد
⁣بودجه تبلیغات در سایت تبلیغات رایگان فروشگاه⁣ویدیو ⁣سایت تبلیغات رایگان فروشگاه دارای محتوایی به شرح زیر است 👍

00:00 - مقدمه تبلیغات در ⁣سایت تبلیغات رایگان فروشگاه | ⁣سایت تبلیغات رایگان فروشگاه
00:43 - توضیحات در مورد لینک سایت | ⁣سایت تبلیغات رایگان فروشگاه
01:12 - نقل قول ابتدای مقاله | ⁣سایت تبلیغات رایگان فروشگاه
01:32 - بودجه تبلیغات در سایت تبلیغات رایگان فروشگاه | ⁣سایت تبلیغات رایگان فروشگاه
02:05 - بهترین انجمن ها برای سایت تبلیغات رایگان | ⁣سایت تبلیغات رایگان فروشگاه
02:39 - نحوه تبلیغات رایگان کسب و کار از این پلتفرم ها | ⁣سایت تبلیغات رایگان فروشگاه
03:01 - نکاتی برای بازاریابی در توییتر | ⁣سایت تبلیغات رایگان فروشگاه
03:43 - نتیجه گیری | ⁣سایت تبلیغات رایگان فروشگاه
03:50 - سوالات متداول | ⁣سایت تبلیغات رایگان فروشگاه
04:10 - توضیحات در مورد صفحه اصلی سایت | ⁣سایت تبلیغات رایگان فروشگاه
04:57 - لینک محتوا | ⁣سایت تبلیغات رایگان فروشگاه
⁣منبع محتوای آموزشی ⁣سایت تبلیغات رایگان فروشگاه به همراه صدها آموزش دیگر در لینک زیر است 👍

https://ad.irpsc.com/2022/03/0....9/free-shop-advertis

⁣در بیشتر موارد، برخی از مشاغل کوچک بودجه تبلیغاتی ندارند. با این حال، آنها باید رشد کنند و دید خود را افزایش دهند تا مورد توجه مشتریان و همکاران تجاری خود قرار گیرند.
خبر خوب این است که… حتی با بودجه تبلیغاتی تجاری صفر، کسب و کارهای کوچک همچنان می توانند محصولات، خدمات خود را تبلیغ کنند و داستان برند خود را تعریف کنند تا بتوانند رشد کنند و به کسب و کارهای بزرگ تبدیل شوند.
به طور معمول، این امکان وجود دارد و بسیاری از کسب‌ وکارهای کوچک از طریق این ابزارها میلیون‌ها برابر تنها با استفاده از پلت‌فرم‌های رایگان که به کسب‌وکارهای کوچک اجازه می‌دهد به صورت رایگان خودشان را تبلیغ کنند، رشد کرده‌اند.
در این مقاله، محبوب ‌ترین و مهم ‌ترین پلتفرم‌های تبلیغاتی رایگان کسب‌وکار آنلاین را برای کمک به رشد رایگان کسب ‌وکارهای کوچک بررسی می کنیم.
بهترین انجمن ها برای سایت تبلیغات رایگان فروشگاه کسب و کار شما
پلتفرم های تبلیغات آنلاین به موتورهای جستجو و پلتفرم های محبوب رسانه های اجتماعی محدود نمی شوند. پلتفرم های دیگر مانند انجمن ها راه های عالی برای رشد کسب و کار شما هستند.
انجمن ها برخی از بهترین سایت های تبلیغاتی رایگان هستند و اغلب افراد زیادی حتی بیشتر از موتورهای جستجو و پلت فرم های رسانه های اجتماعی در آن پلتفرم ها وقت می گذارند.
در زیر به برخی از مهمترین آنها خواهم پرداخت:
1. Quora Ads
Quora یکی از بهترین انجمن های آنلاین تبلیغات است. این پلتفرم ها دارای صدها هزار متخصص و افرادی هستند که به دنبال راه حل و همچنین به اشتراک گذاری دانش هستند. این پلتفرم در واقع بیش از 100 میلیون کاربر فعال ماهانه در همه زمینه ها دارد. این یک فرصت عالی برای کسب و کارهای آنلاین است تا به مخاطبان مورد نظر خود دست یابند. برای به دست آوردن ترافیک گسترده از Quora، باید به عنوان یک متخصص در جایگاه خود شرکت کنید. به سوالاتی که مربوط به جایگاه شما هستند پاسخ دهید. اطمینان حاصل کنید که پاسخ های شما تا حد امکان ارزشمند هستند تا بتوانید فالوور جذب کنید و پاسخ شما توسط بسیاری دیده شود.
یک نکته عالی در اینجا این است که به سوالاتی که بازدیدهای زیادی دارند پاسخ دهید و یک تصویر و یک لینک از کسب و کار خود درج کنید.
Quora همه انواع تبلیغات اصلی مانند تبلیغات تصویری را در دسکتاپ و موبایل با اندازه های مختلف، اجرا می کند. آن‌ها به تبلیغ‌ کنندگان اجازه می ‌دهند تا با آپلود فهرست ایمیل افرادی که می‌خواهند هدف قرار دهند، از هدف ‌یابی منطبق با فهرست خود استفاده کنند.
آنها همچنین پیکسل خود را برای پشتیبانی از ردیابی تبدیل چند سطحی و گزینه‌های هدف‌ یابی تبلیغات رفتاری بهینه می ‌کنند تا به کسب ‌وکارها اجازه دهند ترافیک مورد نیاز برای رشد کسب وکار خود را دریافت کنند.
2. Reddit Ads
Reddit یک انجمن عالی دیگر است که توسط بسیاری از مشاغل برای دریافت ترافیک هدفمند استفاده می شود. با بیش از 330 کاربر فعال که پیوندها، تصاویر و پست‌های متنی را در چندین subReddit به اشتراک می‌گذارند و در آن سهیم هستند.
کسب و کارهای کوچک از Reddit برای به دست آوردن ترافیک زیادی استفاده می کنند. همچنین برای شبکه سازی و افزایش مقیاس کسب و کار شما عالی است.
از آنجایی که افراد زیادی زمان زیادی را در سایت صرف می کنند. به عنوان یک کسب و کار کوچک، می توانید نمایه کسب و کار خود را ایجاد و بهینه کنید که به شما امکان می دهد تصاویر، پیوندها و حتی مقالات ایجاد کنید.
این کار باعث می شود بیشتر در معرض دید قرار بگیرید و مشتریان، فالوورهای بیشتری جذب کنید.
یکی دیگر از چیزهای خوب در مورد Reddit ، subreddit است که می توانید به آن بپیوندید. هنگام پیوستن به subreddit، ابتدا باید قوانین را بخوانید تا از برخلاف قوانین عمل نکنید. اگر اینگونه باشد حساب شما بسته می شود.
اگر بتوانید سطح بالایی از مشارکت را حفظ کنید به هیچ وجه اسپم نکنید، عالی خواهد بود.
subreddit به شما این فرصت را می دهد که مشارکت کنید، یاد بگیرید و یک شبکه سودمند ایجاد کنید. همچنین یک پلتفرم فوق العاده برای پولی است و همچنین به عنوان یک پلتفرم تبلیغاتی رایگان برای کسب و کار عمل می کند .
کسب و کارهای کوچکی که در انجمن ها فعال هستند اغلب از این پلتفرم ها برای تبلیغات رایگان استفاده می کنند. در Reddit، آنها این کار را با به اشتراک گذاشتن پیوندها، آخرین مقالات ، تصاویر و پست های متنی خود انجام می دهند. به‌عنوان یک کسب‌وکار کوچک، شرکت در زیرمجموعه‌های Reddit منجر به دنبال‌کنندگان و رأی‌های موافق بسیاری می‌شود که به محبوبیت بیشتر پست شما کمک می‌کند. و در نهایت کسب و کارهای کوچک تشویق می شوند تا از این پلتفرم ها برای کمک به رشد طبیعی خود استفاده کنند.
سایت تبلیغات رایگان فروشگاهسایت تبلیغات رایگان فروشگاه3. Digitalpoint
Digitalpoint یکی دیگر از انجمن های خوب با تعداد زیادی نشانگر دیجیتال است. آنها دانش خود را در مورد موضوعات مختلف بازاریابی دیجیتال به اشتراک می گذارند.
DigitalPoint همچنین امکان تبلیغات پولی با استفاده از مدل‌های تبلیغات CPM و ایمیل را فراهم می‌کند. تبلیغات بنری بر اساس مدل CPM (هزینه هر 1000 نمایش) است. اگر خدمات شما مربوط به بازاریابی دیجیتال است، این پلتفرم دیگری است که می توانید در نظر بگیرید.
4. BlackhatSEO
یکی از قدیمی‌ترین انجمن‌های آنلاین که بیشتر توسط بازاریابان دیجیتال استفاده می‌شود. مشارکت در این انجمن به شما این فرصت را می دهد که پست ها و مشارکت های خود را در مقابل بسیاری از مشتریان بالقوه قرار دهید.
شما می توانید بک لینک های قدرتمندی را از این انجمن دریافت کنید که به رتبه بندی ارگانیک ما در موتورهای جستجو کمک می کند. بعداً وقتی کلمات کلیدی ارزشمندی را دنبال می کنید، این میزان ترافیک بسیار زیادی خواهد داشت. آنها همچنین فضاهای تبلیغاتی خود را به تبلیغ کنندگانی که مایل به خرید آنها هستند می فروشند.
آنها بنرها و تبلیغات متنی را روی پلتفرم خود قرار می دهند در حالی که به شرکت کنندگان اجازه می دهند داستان های خود را به اشتراک بگذارند، سؤال بپرسند و پاسخ دریافت کنند.
پلتفرم های سایت تبلیغات رایگان فروشگاه
بیشتر پلتفرم‌هایی که در بالا ذکر شد، پلتفرم‌های عالی هستند که به کسب‌وکارها اجازه می‌دهند محصولات و خدمات خود را تبلیغ کنند و همچنین داستان‌های برند خود را بیان کنند.
این پلتفرم‌ها فرصتی عالی به کسب‌وکارها می‌دهند تا صفحات کسب‌وکار خود را ایجاد کنند و مرتباً آن‌ها را با محتوای تازه به‌روزرسانی کنند که برای آموزش، اطلاع‌ رسانی، سرگرمی و تبلیغ کسب ‌وکارشان است.

⁣برای مطالعه کامل این مقاله وارد لینک زیر شوید

https://ad.irpsc.com/2022/03/0....9/free-shop-advertis

⁣⁣سامانه های فعال زنجیره تامین بهشت :
سامانه مرکزی شرکت تعاونی زنجیره تامین بهشت : https://qzparadise.ir
سامانه پرسش و پاسخ : https://faq.irpsc.com
سامانه فروشگاه ملی : https://shop.irpsc.com
سامانه حیوانات و دامپزشکان : https://animal.irpsc.com
سامانه اخبار متا : https://meta.irpsc.com
سامانه دانشگاه متاورس : https://uni.irpsc.com
سامانه مرکز آموزش ویدیویی : https://video.irpsc.com
سامانه مدیریت بر مدیران : https://crm.irpsc.com
سامانه انجمن ترک : https://turkish.faq.irpsc.com
سامانه انجمن عرب : https://arabic.faq.irps.com
سامانه مرکزی حم : https://irpsc.com
سامانه املاک و مستغلات : https://faq.irpsc.com/home/
اولین انجمن متاورس ایران : https://faq.irpsc.com/metaverse/
متارنگ اولین متاورس ایران : https://rgb.irpsc.com
سامانه تبلیغات ملی : https://ad.irpsc.com
سامانه فروشگاه حم : https://sale.irpsc.com
سامانه بازار NFT : https://nft.irpsc.com

نمایش بیشتر

 0 نظر sort   مرتب سازی بر اساس


تا بعدی