تا بعدی

ریدایرکت در وردپرس | redirect wordpress | اصول تخصصی ریدایرکت کردن بخشی از سایت به سایت دیگر

56 بازدید· 06/07/21
مرکز آموزش ویدیو
0

ریدایرکت در وردپرس | redirect wordpress | اصول تخصصی ریدایرکت کردن بخشی از سایت به سایت دیگر .

آموزش تخصصی ریدایرکت محتوای یک سایت در سایت دیگر با دامین دیگر .
آموزش تخصصی ریدایرکت بخشی از سایت و بخشی از دامنه سایت به همراه محتوا به یک ساب دامین و یا سایت دیگر با دامین مجزا .
ریدایرکت با استفاده از htaccess و کد مخصوص ریدایرکت از محتوای سایت اصلی به سایت جدیدی که لازم به ریدایرکت است .
دوستان گرامی در این ویدئوی آموزشی به صورت تخصصی در خصوص کد مناسب برای ریدایرکت بخشی از محتوای یک سایت که بنده خودم نیاز داشتم که این کار را انجام بدم برای شما آماده کردم و میتوانید به سادگی این کار را انجام بدید در صورتی که بنده یک هفته سایت های خارجی را ترجمه کردم تا به این کد کوتاه دست پیدا کردم .
فراموش نکنید این روش از طریق htaccess هست و یک ویدئو هم آماده کردم که از طریق cloudflare این کار رو انجام دادم و کاملا عملی است که نمونه آن را در لینک هایی که در ویدئو انجام شده میتوانید برید و ببینید .

کد مخصوص ریدایرکت بخشی از سایت به سایت دیگر یا ساب دامین دیگر را در این زیر میگذارم که به سادگی مورد استفاده قرار بدید .
RedirectMatch 301 /tags/(.*) https://faq.qzparadise.ir/tags/$1
RedirectMatch 301 /questions/(.*) https://faq.qzparadise.ir/questions/$1

در این کدی که برای شما بارگذاری کردم ریدایرکت با تمام امتیازات آن صفحه جابجا میشود و ریدایرکت 301 مفهوم انتقال محتوا به یک جای دیگر را برای همیشه دارد یعنی بعد از ریدایرکت میتوانید محتوا رو پاک کنید و در صورتی که از طریق اون محتوا از گوگل وارد سایت شما شدن خود به خود از اون لینک وارد لینک جدید خواهند شد و گوگل کاملا تشخیص میده که لینک جدید چیست و اعتبار لینک قبلی را برای آن درنظر خواهد گرفت .
فراموش نکنید کد ریدایرکت شما هروقت که از htaccess پاک شود دیگر عمل نمیکند وقتی کد را پاک کنید که دیگه کامل url در جستجو های گوگل تغییر کرده باشد و این مورد حدودا چند ماهی زمان لازم داره که برای هر محتوا و نمره سئو متفاوت است .
در صورتی که سوالی در خصوص ریدایرکت داشتید همینجا مطرح کنید بنده تلاش میکنم که به صورت ویدئویی برای شما بارگذاری کنم .
ریدایرکت انجام شده از دامین https://qzparadise.ir به https://faq.qzparadise.ir است و تنها انجمن سایت با تمام برچسب ها و لینک های سوالات جابجا شده است .

نمایش بیشتر

 0 نظر sort   مرتب سازی بر اساس


تا بعدی