تا بعدی

فروشگاه ملی | خرید و فروش | فروشگاه ملی بازار

99 بازدید· 10/28/21
مرکز آموزش ویدیو
0

فروشگاه ملی | خرید و فروش | فروشگاه ملی بازار

فروشگاه ملی بزرگترین مرکز عرضه محصولات ایرانی و غیر ایرانی به صورت مستقیم به سراسر ایران می باشد .

این فروشگاه مجازی با داشتن انبار های مرکزی در سراسر ایران اقدام به عرضه مستقیم کالا با بسته بندی تخصصی می نماید .

فروشگاه ملی با همکاری مستقیم تولید کنندگان ایرانی و غیر ایرانی با بررسی اقلام و ثبت کیفیت و مشخصات در سامانه مرکزی https://shop.irpsc.com سیستم خرید و فروش آنلاین یکپارچه را نهادینه کرده است .

ایران بزرگ با داشتن پتانسیل تولید محصولات در رسته های مختلف قابلیت عرضه داخلی و خارجی را دارا می باشد .

فروشگاه ملی آنلاین
فروشگاه ملی آنلاین مرکزی نوین با ساختاری تخصصی در زمینه نمایش محصولات با جزییات تخصصی می باشد .

آنلاین بودن فروشگاه در 24 ساعت روز و هفت روز هفته سیستم مشاوره ای تخصصی قبل و بعد از خرید را برای هم میهنان عزیز فراهم آورده است .

تیم پشتیبانی فروشگاه ملی آنلاین با هدف پشتیبانی از خرید موفق محصولات پاسخ گوی سوالات شما در تمامی زمینه ها می باشد .

خرید و فروش کالا های ایرانی به صورت آنلاین می باشد و محصولات با قیمت های تک فروشی در سامانه بارگذاری شده است و در صورت خرید کلی فاکتور شرکتی در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت که در آن تخفیف لحاظ میشود .

فروشگاه ملی آنلاین بنر اصلی
فروشگاه ملی آنلاین
سایت فروشگاه ملی آنلاین
سایت تخصصی فروشگاه ملی به صورت آنلاین آماده عرضه محصولات ایرانی به سراسر ایران می باشد و به منظور کنترل کیفیت کالا و خدمات بیست و چهار ساعته شبانه روز و هفت روز هفته پاسخ گوی تلفنی شما عزیزان است .

اقدامات تخصصی سایت فروشگاه آنلاین شامل خرید غیر حضوری به صورت مستقیم از محصولات تولید شده در ایران به صورت مستقیم و بدوم واسطه میانی می باشد و با این هدف کاهش قیمت به وضوح قابل مشاهده است .

آدرس فروشگاه ملی آنلاین
دفتر اصلی این مجموعه واقع در قزوین – پونک ، مثلث طلایی ، روبروی درمانگاه محمدزاده می باشد و در ساعات اداری پاسخ گوی حضوری شما عزیزان است .

جهت ارتباط با مدیریت فروشگاه ملی می توانید با شماره های درج شده در لینک https://shop.irpsc.com/elements/pages/contact/ مراجعه نمایید که شامل شماره های تماس ، ایمیل و پیام مستقیم است .

پاسخ گویی تلفنی و پیامکی در 24 ساعته شبانه روز می باشد و تیم پشتیبانی در تمام روز های هفته مشاوره رایگان را در اختیار شما عزیزان قرار خواهد داد .

فروشگاه ملی بازار محصولات ایرانی
فروشگاه ملی بازار با محصولات ایرانی قابلیت ثبت سفارشات کلی محصولات را دارا می باشد و می توانید به سادگی محصولات بازار ملی را به صورت کلی سفارش دهید و در کمترین بازه زمانی در موقیت مورد نظر شما تحویل بگیرید .

فروشگاه ملی بازار محصولات ایرانی قابلیت ثبت محصولات تولید کنندگان را نیز دارد که قبل از بارگذاری محصولات تیم بازرسی جهت بررسی محصول مورد نظر به موقیت تولیدی و یا مرکز فروش اعزام و با بررسی کیفیت محصول یا محصولات مورد نظر را بارگذاری می نمایند .

آدرس فروشگاه ملی بازار محصولات ایرانی
آدرس دفتر مرکزی ارتباطات واقع در قزوین – مثلث طلایی ، خیابان پیروزی ، روبروی درمانگاه محمد زاده می باشد و برای مشاوره حضوری می توانید در ساعات اداری مراجعه نمایید .

مجوزات فروشگاه ملی بازار محصولات ایرانی
مجوزات اصلی این فروشگاه نماد اعتماد الکترونیک و نیز مجوز وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی می باشد . یکی دیگر از مجوزات این سامانه ثبت اسناد و املاک کشور است .

لیست مجوزات را به سادگی در انتهای هر صفحه از سایت می توانید مشاهده نمایید که با کلیک بر روی هر مجوز اطلاعات تخصصی در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت .

انتقادات و پیشنهادات خود را به سادگی می توانید با ارتباط مستقیم با شماره تماس 09127855049 در میان بگذارید .

روش دیگر انتقاد و پیشنهاد ارسال پیام متنی و تصویری به ایمیل hq@irpsc.com می باشد .

چرا فروشگاه ملی بازار محصولات ایرانی
دلیل ساختار سازی این بستر کمک به تولیدات کشور و همایت ار کالای ایرانی می باشد و در این زمینه محصولات ایرانی اولویت عرضه می باشد و با تایید کیفیت محصول در لیست قابل مشاهده قرار خواهد گرفت .

کالای ایرانی و همایت از آن از اهداف بسیار مهم شرکت است و در این راستا با بارگذاری جزییات محصول اعم از عکس ، ویدیو و مشخصات فنی این ارتباط را با متقاضیان فراهم آورده ایم .

برای بازدید از کل ویدیو های بارگذاری شده از محصولات فروشگاه ملی می توانید بر روی لینک ویدیو ها کلیک نمایید .

با همایت شما عزیزان می توانیم خودکفایی داخلی و مبارزه با تحریم ها را پیش ببریم .

خرید از فروشگاه ملی
خرید از فروشگاه ملی به سادگی و با استفاده از لینک https://shop.irpsc.com صورت میگیرد .

محصولات بارگذاری شده به جهت خرید از فروشگاه ملی طبقه بندی شده و در منوی اصلی سامانه موجود می باشد .

برای خرید محصول می توانید وارد صفحه هر کالا شوید و با مشخص سازی تعداد اقدام به خرید اینترنتی نمایید .

روش خرید از فروشگاه و پرداخت وجه با استفاده از درگاه های بانک ملی و پارسیان صورت میگیرد و محصول خریداری شده پس از پرداخت وجه در کمتر از 12 ساعت بسته بندی و آماده ارسال خواهد شد .

روش خرید از فروشگاه ملی
روش خرید از فروشگاه ملی به سادگی و با کلیک بر روی لینک https://shop.irpsc.com می باشد که این فرایند با بررسی محصول مورد نظر و ثبت نهایی سفارش امکان پذیر است .

روش خرید از فروشگاه ملی میتواند با مشاوره تخصصی همراه باشد و شما عزیزان قبل از هرگونه سفارش با تماس و ارتباط با مشاورین سامانه نکات خاص در مورد محصول را پرس و جو کرده و با اطمینان خرید خود را انجام دهید .

روش خرید از فروشگاه ملی و لیست محصولات را می توانید به سادگی از منوی اصلی سامانه مشاهده نمایید . هر منو شامل زیر منو هایی می باشد که با هدف تفکیک و دسترسی ساده برای تمام سنین سازماندهی شده است .

درصورتی که با بررسی به مشکلی مواجه شدید و نتوانستید محصول مورد نظر را جستجو کنید به سادگی با تماس با شماره های درج شده در انتهای سامانه با ما در ارتباط باشید تا تیم پشتیبانی پاسخگوی سوالات شما عزیزان باشند .

جستجوی محصول و خرید از فروشگاه ملی
در بالاترین نقطه تمام صفحات سایت قسمتی تحت عنوان جستجوی محصول موجود می باشد که با نوشتن نام محصول می توانید به سادگی لیست محصولات را به همراه عکس و قیمت مشاهده نمایید .

جستجو در محصولات در کمترین بازه زمانی صورت میگیرد ولیست در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت که با کلیک بر روی هر محصول می توانید وارد صفحه اصلی محصول شده و مشخصات تکمیلی ، فنی ، عکسها و فیلم های موجود را مشاهده نمایید .

محصولات جستجو شده بر اساس جدید ترین محصول و مرتبط با کلمه جستجو شده نمایش داده خواهد شد .

شعبات فروشگاه ملی
شعبات فروشگاه ملی به صورت انبار های مرکزی می باشد و دسترسی عموم به انبار ها غیر ممکن می باشد و خرید تنها به صورت سامانه مرکزی صورت میگیرد .

بسته بندی و ارسال محصولات از شعبات فروشگاه ملی با هدف کاهش آلودگی شهری و نیز کاهش قیمت محصولات در سراسر ایران است و با ثبت خرید توسط متقاضی محصول مورد نظر از نزدیک ترین انبار به محل خریدار ارسال خواهد شد .

شعبات فروشگاه ملی در ایران
سایت مرکزی با آدرس https://shop.irpsc.com تنها بستر فعال در حال حاضر می باشد و هیچ شعبه دیگری در سراسر ایران ثبت نگردیده است .

در شبکه های اجتماعی تنها در اینستاگرام با آدرس golkade_paradise می توانید مراجعه و در ارتباط باشید .

شعبات فروشگاه ملی در ایران تنها با لینک ذکر شده در بالا قابلیت ورود دارد و با استفاده از موبایل ، کامپیوتر ، تبلت می توانید به سادگی با سامانه در ارتباط باشید و به زودی اپلیکیشن این سامانه در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت .

سایت فروشگاه ملی
تنها سایت رسمی فروشگاه ملی را می توانید با ورود به لینک https://shop.irpsc.com مشاهده نمایید که دارای مجوزات زیر می باشد :

وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی ، نماد اعتماد الکترونیک ، مجوز ثبت اسناد و املاک .

با خرید محصول در سایت فروشگاه ملی پس از اتمام خرید ایمیل در خصوص مراحل بسته بندی ، ارسال محصول برای شما ارسال میشود .

سایت و سامانه فروشگاه ملی یک مجموعه حرفه ای در زمینه بازرسی محصول ، بسته بندی و حمل و نقل می باشد که به صورت نیمه اتوماتیک مدیریت میشود .

تیم مشاوره سایت فروشگاه ملی در 24 ساعته روزانه و هفت روز هفته آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشد .

مشاوره قبل از خرید یکی از خدمات فروشگاه می باشد که با هدف دقت در نحوه خرید محصول پایه ریزی شده است .

سایت فروشگاه ملی
سایت اصلی فروشگاه ملی
سایت اصلی فروشگاه ملی
تنها سایت اصلی فروشگاه ملی را می توانید با لینک https://shop.irpsc.com مشاهده نمایید و هیچ شعبه و یا سامانه دیگری را تحت همایت ندارد و هیچ گونه مسئولیتی در قبال خرید از سامانه های دیگر ندارد .

برای بررسی جزییات سایت اصلی به سادگی بر روی لینک بالا کلیک نمایید و با بخش های مختلف سامانه اعم از دسته بندی ، مقالات ، ارتباط با ما در ارتباط باشید .

هر سوالی در خصوص سامانه و روش خرید را می توانید در همین مقاله مطالعه نمایید و یا با شماره های درج شده در انتهای سایت در اتباط باشید و به صورت 24 ساعته در هفت روز هفته مشاوره آنلاین دریافت نمایید .

خرید محصولات فروشگاه ملی
خرید به صورت مجازی و غیر حضوری می باشد و محصول ثبت شده توسط شما عزیزان از نزدیک ترین انبار به شهر شما ارسال خواهد شد و این فرایند در کاهش هزینه ارسال مرسوله تاثیر بسزایی دارد .

محصول خریداری شده با بسته بندی تخصصی با استفاده از پلاستیک ضربه گیر و کارتن به آدرس ذکر شده توسط شما دوست گرامی آماده ارسال خواهد شد .

تحویل فوری محصولات خریداری شده از فروشگاه ملی در کمترین بازه زمانی صورت خواهد گرفت و این فرایند در شهرهای دارای انبار مرکزی کمتر از 12 ساعت صورت خواهد گرفت .

خرید محصولات فروشگاه ملی آنلاین
برای خرید از محصولات فروشگاه آنلاین می توانید به سادگی از لینک های بالا به سامانه اصلی مراجعه نمایید و با بررسی محصولات موجود اقدام به خرید نمایید .

مشاوره آنلاین در 24 ساعت شپانه روز و هفت روز هفته امکان پذیر است و این فرایند با شماره تماس موجود در انتهای سامانه صورت خواهد گرفت .

برای خرید مستقیم و آنلاین می توانید وارد صفحه هر محصول شده و با انتخاب تعداد محصول وارد صفحه تسویه حساب شوید .

محصول خریداری شده از فروشگاه آنلاین در کمتر از 12 ساعت بسته بندی شده و در شهر های دارای انبار مرکزی کمتر از 24 ساعت به دست متقاضی خواهد رسید .

بازار فروشگاه ملی و لیست محصولات
لیست محصولات در بازار فروشگاه ملی بدون محدودیت می باشد و هر تولیدی در ایران میتواند با داشتن مجوزات تولید اقدام به عرضه محصول نماید .

لیست محصولات بازار در منوی اصلی طبقه بندی شده است و می توانید با کلیک بر روی هر دسته محصولات طبقه بندی شده را مشاهده نمایید .

خرید از بازار فروشگاه ملی و لیست محصولات ایرانی
برای خرید مستقیم از بازار فروشگاه ملی و بازدید از محصولات ایرانی می توانید به سادگی با کلیک بر روی لینک https://shop.irpsc.com با سامانه ورود کرده و از منوی اصلی دسته بندی محصولات را بازدید نمایید .

خرید از بازار فروشگاه ملی با استفاده از درگاه های بانک ملی و پاسارگاد صورت میگیرد و شما می توانید با تمامی کارت های بانکی دارای رمز پویا فرایند خرید را به اتمام رسانید .

محصول خریداری شده از بازار در کمتر از 12 ساعت کاری در شهر های دارای انبار مرکزی فروشگاه تحویل داده خواهد شد و در شهر های دیگر 24 ساعته تحویل داده خواهد شد .

پیگیری مرسوله به صورت ایمیلی و نیز تماس با شماره پشتیبانی می باشد و می توانید با ورود به لینک https://shop.irpsc.com/elements/pages/contact/ شماره تماس پشتیبانی و راه های ارتباطی را مشاهده نمایید .

محصولات فروشگاه ملی
محصولات فروشگاه ملی بر اساس جدید ترین محصولات طبقه بندی میشود .

قابلیت سفارشی سازی محصولات بر اساس تاریخ بارگذاری ، کمترین قیمت ، بیشترین قیمت نیز به خواسته شما طبقه بندی میشود .

محصولات بارگذاری شده در فروشگاه با جزییات کالا و مشخصات دقیق ثبت خواهد شد و هیچگونه تفاوتی با اصل محصول ندارد .

قیمت محصولات فروشگاه ملی
قیمت محصولات فروشگاه ملی نازل ترین قیمت در بازار می باشد و علت آن اتصال مستقیم تولیدی ها با متقاضیان می باشد .

کاهش قیمت در حمل و نقل نیز با بهره گیری از انبار های شهری صورت گرفته است که این نیز یکی از فوائد فروشگاه می باشد .

لیست قیمت محصولات فروشگاه ملی در زیر هر محصول با مشخصه قیمت اصلی محصول و نیز قیمت تخفیف خورده مشخص میشود .

تمامی تولید کنندگانی که در این مرکز محصولات خود را عرضه مینمایند با ارسال محصولات به انبار های فروشگاه ملی پس از تایید کیفیت محصول توسط بازرسین شرکت اقدام به بسته بندی و ارسال به محل متقاضیان صورت خواهد گرفت .

قیمت محصولات به صورت کلی و جزیی متغیر است و در صورت خرید جزیی از محصولات می توانید به سادگی سفارش خود را در سامانه ثبت نمایید و مبلغ را پرداخت نمایید و در صورتی که سفارش شما به صورت کلی می باشد با تیم مشاوره خرید فروشگاه تماس حاصل نمایید تا با فاکتور شرکتی تخفیف برای خرید شما لحاظ گردد .

تخفیفات ویژه بر روی قیمت محصولات با هدف همایت از متقاضیان صورت خواهد گرفت و این فرایند به همایت از تولید ملی نیز کمک بسزایی دارد .

ویدیو و عکس از محصولات فروشگاه ملی
محصولات بارگذاری شده در سامانه با عکس و ویدیو کامل بارگذاری میشود تا متقاضیان به سادگی با بررسی جزییات محصول اقدام به خرید نمایند .

محتوای عکس و ویدیو توسط تیم متخصص فروشگاه ملی گرفته شده و هیچ تفاوتی با اصل محصول ندارد .

محتوای متنی محصولات به صورت تیتر وار بارگذاری شده است که می توانید قبل از خرید به جزییات آن دقت نمایید .

محصولات فروشگاه ملی
محصولات فروشگاه ملی در سایت
فروشگاه ملی زیر نظر شرکت تعاونی زنجیره تامین بهشت
شرکت تعاونی زنجیره تامین بهشت با هدف پشتیبانی از محصولات ایرانی و خدمات رسانی به متقاضیان سیاست بستن دست واسطه های میانی را را سرلوحه هدف اصلی قرار داده است .

یکی از سامانه های شرکت تعاونی زنجیره تامین بهشت فورشگاه ملی می باشد که از سال 1398 فعالیت خود را شروع و با جلب رضایت متقاضیان محصولات سامانه را توسعه داده است .

هدف فروشگاه ملی
هدف از ایجاد فروشگاه کاهش آلودگی و جلوگیری از شیوع بیماری های ناشی از ازدحام جمعیت در مراکز خرید می باشد .

یکی دیگر از اهداف شرکت تعاونی زنجیره تامین بهشت کاهش قیمت محصولات با بستن دست واسطه های میانی می باشد که در این ساختار با همکاری مستقیم تولید کنندگان ایرانی کاهش 20% الی 50% قیمت را در محصولات مشاهده کرده ایم .

هدف فروشگاه ملی بازار
فروشگاه بازار یکی از بزرگترین مجموعه های عرضه محصولات داخلی به سراسر ایران می باشد و هدف از تاسیس آن ارایه محصولات با نازل ترین قیمت به صورت مستقیم می باشد .

فوائد خرید از فروشگاه ملی
کاهش هزینه در شهر های بزرگ مانند تهران ، مشهد ، شیراز ، اصفهان و … .

بررسی محصولات مرتبط و طبقه بندی شده بر اساس قیمت و کیفیت .

پیشگیری از شیوع بیماری های مسری .

کاهش آلودگی ناشی از ترافیک شهری .

بررسی جزییات محصول با عناوین وزن ، ابعاد ، رنگ و … .

بررسی عکس ، ویدیو و عملکرد و کارایی محصولات .

بررسی قیمت محصولات و مقایسه با کالا های مشابه .

خرید سریع و ارسال به موقعیت ثبت شده .

فوائد خرید آنلاین از فروشگاه ملی
از فوائد از خرید ها میتوان جلوگیری از شیوع بیماری اشاره کرد و این خود در وضعیت بحرانی بسیار هائز اهمیت است .

دیگر فوائد خرید آنلاین از فروشگاه ملی مقایسه قیمت و کیفیت محصولات با یکدیگر است که شامل جزییات وزن ، ابعاد ، کیفیت و رنگبندی می باشد .

فوائد دیگر خرید آنلاین مشاوره قبل از خرید و مشاوره بعد از خرید می باشد که می توانید قبل از اقدام به خرید هرگونه محصول از کیفیت و مشخصات تخصصی آن باخبر شوید .

نمایش بیشتر

 0 نظر sort   مرتب سازی بر اساس


تا بعدی