سامانه حیوانات | دامپزشکان | پت شاپ ها | سامانه آنلاین حیوانات

28 بازدید· 11/08/21
مرکز آموزش ویدیو
0

سامانه حیوانات | دامپزشکان | پت شاپ ها | سامانه آنلاین حیوانات

سامانه حیوانات در صورتی یک سامانه تخصصی خواهد بود که بتواند اقدامات مفیدی برای کمک به حیوانات و افراد فعال در این زمینه را فراهم آورد .
منبع : https://www.faq.irpsc.com/ques....tions/question/سامان

بنده یک کارشناس پزشکی حیوانات میباشم و با بررسی عملکرد سامانه حیوانات که در شرح سوال بارگذاری کرده اید نتایجی از تخصص شخصی و منابع خارجی کسب کرده و در اختیار شما عزیزان قرار خواهم داد .

سامانه حیوانات

سامانه حیوانات میبایست بتواند خدمات رسانی خود را به صورت مستقیم ارائه دهد و دارای بخش هایی نظیر :

سامانه حمایت از حیوانات بی سرپرست ، حیوانات گرسنه و نیز بیمار از اولویت خدمت میباشد .
ارائه خدمات حضوری و غیر حضوری به صورت مستقیم و غیر مستقیم یکی از فوائد یک سامانه تخصصی میباشد که بنده با مطالعه بر روی سامانه های غیر ایرانی متوجه چند نمونه سامانه تخصصی شده ام که این خدمت را بسیار حرفه ای اجرا مینمایند .
سامانه حیوانات میبایست تمرکز خاصی در بخش آموزش داشته باشد که این بخش در زمینه های آموزش درمان اورژانسی حیوانات ، آموزش تغذیه نوزادان حیوانات و نیز روش های تربیت را در برداشته باشد و درنظر گرفته شود این سه مدل از اولویت های آموزش حیوانات است و بخش های متمرکز دیگری نیز وجود دارد مانند . آموزش رفتاری حیوانات که در زمینه های دفع مدفوع در جایگاه خاص و نیز تربیت های مسابقه ای .
یک سامانه تخصصی حیوانات میتواند بستری بسیار تخصصی باشد و دارای شاخص های دیگری نظیر نمایش بهترین برند محصولات تغذیه ای و نیز کالا های خدماتی باشد .
برای شناخت بهتر سامانه های تخصصی میبایست به نکاتی در زمینه معرفی خدمات اشاره کرد که با بررسی بنده از منابع خارجی به دسته بندی های تخصصی دست یافتم که این دسته بندی را برای شما عزیزان در زیر توضیح خواهم داد .

نمایش بیشتر

 0 نظر sort   مرتب سازی بر اساس